Meditation

Essentials

Meditation essentials

MEDITATION ESSENTIALS je online meditačno-manifestačný balíček, ktorý zahŕňa 13 transformačných vedených meditácií pre tvoju dušu. Ponor sa do hlbín svojej podstaty a dopraj svojej mysli pokoj a harmóniu.

Možno sa pýtaš, prečo meditovať?

Pravidelnou meditáciou sa dostaneš hlbšie k sebe. K svojej podstate. Pomôže ti udržať emocionálny balans, pričom si dokážeš vytvoriť krásnu rutinu k svojmu lepšiemu a zdravšiemu JA. Nie len že dokážeš meditáciami zlepšiť svoju koncentráciu, taktiež si dopomôžeš k lepšiemu spánku. A spánok je pre nás veľmi dôležitý v celkovej regenerácii nášho tela a k tomu, aký život budeme viesť. Ak budeš pravidelne meditovať, dokážeš eliminovať zo svojho života stres, napätie, strach, úzkosť aj depresiu. Je to individuálna cesta, no meditáciou si dokážeš život naozaj zlepšiť. Vytvor si preto život po akom túžiš. S pokojom v srdci aj vo svojej mysli. Navráť sa k harmonickému životu. Je to len na tebe!

Ak sa pýtaš, čo ťa na tejto meditačnej ceste čaká..

Je to transformačný proces siahajúci do tvojej duše. Zmeň svoje myslenie a tým aj svoj život. Veľa z nás si v živote prešlo rôznymi situáciami, či príjemnými alebo negatívnymi a tie na nás zanechali isté stopy. Preto si dovoľ nájsť opäť to svoje pravé a čisté JA. Plné pokoja a harmónie. Ja ťa s pokorou a láskou v srdci týmto procesom prevediem a odovzdám ti všetko, čo som sa na mojej ceste naučila.

Meditation essentials je balíček, ktorý obsahuje magických 13 meditácií, ktoré boli vytvorené na dosiahnutie tvojho vnútroného pokoja a na nasmerovania tvojho života na cestu o ktorej snívaš a ktorú si zaslúžiš. Preto som pre teba vybrala tie najzaujímavejšie meditačné témy. Všetky meditácie sú vedené v slovenskom jazyku.

Zoznam meditácií:

1, MANIFEST YOUR DREAM LIFE (vymanifestuj si svoj vysnívaný život)

2, SEBALÁSKA

3, INNER PEACE ( cesta k tvojmu vnútornému pokoju)

4, MINDFULNESS (vedomosť prítomného okamihu)

5, SILA VIZUALIZÁCIE (všetko čo si dokážeš predstaviť si vieš aj naplniť)

6, SELF-HEALING (meditácia sebauzdravenia)

7, AURA BOOSTER (meditácia na posilnenie tvojej aury)

8, ODPUSTENIE (nájdi v sebe odpustenie)

9, THE LAW OF ATTRACTION (zákon príťažlivosti)

10, UNBLOCK THE NEGATIVE ENERGY (odblokuj svoju negatívnu energiu)

11, BODY SCAN (preskúmanie tvojho tela)

12, CHAKRA BALANCE (vráť svoje chakry naspäť do balansu)

13, GRATITUDE (prehĺb v sebe vďačnosť a nájdi pokoru)

Možno sa pýtaš, či je tento balíček určený aj pre teba?

Milá žena. Meditovať môže každá jedna z nás. Tento balíček je vhodný pre každú jednu dušu, ktorá sa chce vydať na cestu za svojím poznaním, lepším, spokojnejším a vyrovnanejším životom. Je úplne jedno, či si predtým nikdy nemeditovala, alebo meditáciu praktizuješ už roky. Len si nájdi pohodlné miesto, vytvor si príjemnú atmosféru, nasaď slúchadlá, zatvor oči a nechaj sa unášať mojím hlasom na ceste tvojho sebapoznania a uzdravenia.

Ako často a kedy máš meditovať?

Meditovať môžeš kedykoľvek, kdekoľvek a ako dlho len chceš. Stačí ti aj 5-10 minút denne, no hlavná je pravidelnosť. Pretože len pravidelná meditácia ti vie priniesť tie najlepšie výsledky a tak pocítiš zmenu na svojom duševnom aj fyzickom zdraví. Mojím odporúčaním je zameditovať si vtedy, keď naozaj cítiš, že potrebuješ spomaliť, možno pred spánkom, možno ráno keď vstaneš, či po lekcii jógy. Je to tá najlepšia kombinácia.

TAK, SI PRIPRAVENÁ NA TÚTO TRANSFORMAČNÚ CESTU?

Chceš začať liečiť svoje vnútro a pretransformovať svoje myslenie, ktoré sa odzrkadlí v tvojom každodennom živote? Chceš si vymanifestovať svoj vysnívaný život? Chceš odpustiť ľuďom, ktorí ti ublížili? Chceš sa pomaly uzdravovať pomocou svojej mysle?

MEDITUJ, MANIFESTUJ A VER VESMÍRU!

DOKÁŽEŠ TO!

S láskou tvoja MAGICKÁ MIMA.