Yogitch Retreats

FEMME SOUL MOROCCO

MOROCCO YOGITCH RETREAT

FEMME SOUL, BODY & MIND

Predstav si, že sa otvoria dvere lietadla a tvoj prvý krok do tejto krajiny plnej farieb, vôní a exotiky sa dotkne vánkom vetra na tvojej pokožke. Svoj nezabudnuteľný joga pobyt začneš v čarokrásnom Marakéši, meste tisícich farieb a kobercov. Dve noci budeš ubytovaná v historickom riáde v centre mesta, ktorý budeme mať len pre seba a to len na skok od Jemaa el-Fnaa námestia, kde sa život rozohráva pod otvoreným nebom. Vstaneš s rannými lúčmi slnka a svojou rannou praxou dobiješ energiu na celý deň a ponoríš sa do magickej atmosféry. Prejdeš sa uličkami mediny, kde na vlastnej koži pocítiš, ako chutí pravá orientálna krajina. Skúsiš nové jedlá v krásnych reštauráciach a kaviarničkach s tým najmagickejším výhľadom a precítiš každým jedným nádychom jedinečnú kombináciu živej kultúry a historických pamiatok tohto kúzelného mesta. Navštíviš palác Baldi alebo Palais Bahia, ktorý je jedným z najvýznamnejších palácov v Maroku prezentujúci facinujúcu kombináciu umenia, architektúry a histórie tejto čarovnej krajiny a iné historické pamiatky. 

 

UBYTOVANIE MARAKÉŠ
UBYTOVANIE AGAFAY
UBYTOVANIE TAMRAGHT

Potom sa vydáme do púšte Agafay, kde budeme ubytovaní v nádhernom typickom marockom hotelíku. Táto neobyčajná púštna krajina, iba kúsok od Marakéša ti umožní praktizovať jógu v nádhernom prostredí popri východe aj západe slnka, ktoré sa odrážajú v púštnych dunách. Budeš spať dve noci v luxusnom hotelíku s nádychom tisíc a jednej noci a budeme sa venovať meditáciám pod nočnou oblohou plnou tajomných hviez alebo s pohľadom na púštne nekonečno. Nakoniec sa presunieme k oceánu v mestečku Tamraght. Zažijeme tri noci na pobreží Atlantického oceánu v úžasnom surferskom hostelíku. Budeme jógovať, meditovať, prechádzať sa po pláži, naučíme sa základy surfovania s profesionálnym inštruktorom alebo si možno zajazdíme na koňoch po pláži užívajúc si západ slnka. 

Tento transformačný joga pobyt bude cestou k sebe samej a tiež budeš mať možnosť preskúmať jedinečné kultúrne poklady tejto krajiny. Nezabudnuteľné zážitky, farby a vône Maroka ti zostanú v pamäti na celý život. Priprav sa na neopakovateľné dobrodružstvo a dávaj pozor na každý okamih, pretože to bude magická a nezabudnuteľná cesta.

Vydáš sa na ňu s nami?

Vyplň registračný formulár dole na stránke a miesto je tvoje 🙂 

Registrácia je záväzná. Po odoslaní formuláru ti príde informačný e-mail so všetkými detailami.

KEDY?

22-29.9. 2024

 

Kde?

Maroko, Afrika

2 noci čarovný Marakéš

2 noci púšť Agafay

3 noci pri oceáne v Tamraght

CENA?

1299 EUR – super early bird price do 9.6.2024

1349 EUR – early bird price od 10.6 do 16.6 2024

1399 EUR – standard price od 17.6 do začiatku pobytu

Cena je rozdelená na splátky.

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Ubytovanie na 7 nocí v troch rôznych lokalitách

Transport počas celej cesty v Maroku

Strava formou polpenzie, s výnimkou v Marakéši – iba raňajky (kvôli pekným reštauráciám a kaviarničkam)

Lekcie jógy

Meditácie, terapie, ceremónie

Rituály & čistenie energií

Lekcia surfovania s inštruktorom

Profesionálny fotograf

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ

Letenka Viedeň-Agadir-Viedeň

(momentálna cena letenky je úžasných 215 EUR)

Poistenie

PRE KOHO JE POBYT URČENÝ

Pobyt je určený pre ženy, ktoré majú záujem o transformačný pobyt, ktorý zahŕňa lekcie jogy, meditácie, ženské kruhy a ďalšie rôzne ceremónie a terapie. Surfovanie nie je povinné 🙂

Vítaní sú začiatočníci aj pokročilí.

 

REGISTRÁCIA NA POBYT

Prosím vyplň formulár a následne dostaneš spätný e-mail s ďalšími krokmi. Registrácia je záväzná.

Ďakujeme a tešíme sa na teba!

Alebo nás kontaktuj na Instagrame @yogitch.sk