Yogitch Retreats

BALI

YOGITCH RETREAT bali - VYPREDANÝ

EAT, PRAY & LOVE

Bali.

Ostrov Bohov. Ostrov, kde žijú tí najmilší ľudia. Ostrov, ktorý ponúka krásy všetkých rozmerov. Od bielych pieskových pláží a tyrkysového oceánu cez sopky, vodopády, dažďový prales, chrámy až po čiernu pláž s tým najkrajším výhľadom na zapadajúce slnko. Bali, miesto kde je všetko možné a nič nemožné. Miesto kde som žila niekoľko mesiacov a rozhodla som sa, že tentokrát sa tam vrátim, no spolu s tebou. Ukážem ti všetky jeho krásy.

Ubytovaní budeme v troch rôznych lokalitách. Ako prvé slnečné Uluwatu. Nech zažiješ jeho čaro s tými najkrajšími plážami na ostrove. Trblietajúci priezračný oceán, kokos v ruke a radosť z bytia. 4 noci v luxusných vilách s bazénom. Každé ráno a každý večer naša spoločná jogová prax, kaviarničky, dobré jedlo a dobrá nálada.

Potom sa presunieme do magického Ubudu. Miesto, ktoré priam žiari dobrou energiou. Posvätný Ubud, kde strávime ďalšie tri noci v nádhernom luxusnom rezorte, ktorý budeme mať len pre seba s vlastnou yoga shalou, privátnym chefom a výhľadom na nekonečný dažďový prales a ryžové polia. Urobíme si výlet na vodopád Tibumana, ryžové polia Tegalalang či do Monkey Forestu alebo na pravý Ubudský market. Načerpáme nekonečno pozitívnej a kreatívnej energie, preliečime si dušu, absolvujeme rôzne spoločné ceremónie a možno aj soundhealing v magických Pyramids of Chi.

Následne sa presunieme do známej časti Canggu. Tu si užijeme ďalšie tri noci v extra luxusnej vile s bazénom, budeme pozorovať západy slnka na pláži, surfovať,  prejdeme sa uličkami s obchodíkmi, užijeme si čas v dobrých reštauráciách a kaviarňach a jednoducho si budeme užívať život.

Počas celého pobytu budeme mať nekonečno jógy a krásneho spoločného času a tento úžasný ostrov len dotvorí jeho atmosféru. Bude to zážitok na celý život. Toto nebude  len hocijaký joga pobyt na Bali, toto bude niečo extra. Už teraz sa neviem dočkať na náš spoločný čas na mojom milovanom Bali.

Tak čo, budeš toho súčasťou?

KEDY?

16-28.10. 2024

 

Kde?

Bali, Indonézia.

3 lokality: Uluwatu, Ubud, Canggu

CENA?

1699 EUR

Cena je rozdelená na splátky.

 

V CENE JE ZAHRNUTÉ

Extra luxusné ubytovanie vo všetkých troch lokalitách, ktoré budeme mať len pre seba.

Doprava na ubytovanie a počas presunov po ostrove.

Raňajky na vybraných miestach.

Lekcia surfovania

Vstup do Monkey Forest

Vstup na Tegalalang ryžové polia

Soundhealing Pyramids of Chi

Lekcie jógy, workshopy, prednášky

Meditácie, terapie, ceremónie

Rituály & čistenie energií

Profesionálny fotograf

V CENE NIE JE ZAHRNUTÉ

Letenka Viedeň-Doha-Denpasar a naspäť / cena letenky je cca 850EUR, potrebný platný cestovný pas ešte 6 mesiacov po návrate z krajiny a dve voľné stránky v pase. Do Indonézie nie sú potrebné víza pre Slovákov ani Čechov.

Zvyšné náklady na stravu / Bali je veľmi lacná krajina, jedno jedlo vás výjde cca 5 eur

Poistenie

PRE KOHO JE POBYT URČENÝ

Pobyt je určený pre ženy.

Vítaní sú začiatočníci aj pokročilí.

 
UBYTOVANIE ULUWATU
UBYTOVANIE UBUD
UBYTOVANIE UBUD
UBYTOVANIE CANGGU
UBYTOVANIE CANGGU

REGISTRÁCIA NA POBYT

Prosím vyplň formulár, ak máš záujem zúčastniť sa retreatu a uveď aj názov, nakoľko máme momentálne v ponuke viac pobytov. Ďakujeme a tešíme sa na teba!

Alebo nás kontaktuj na Instagrame @yogitch.sk